SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten olay sözler

Eskişehirspor karşısında son 5 dakikada kabus gören oyuncularına çok kızan Şenol Güneş, "Düdük çalmadan maç bitmez, bu paniği sizlere yakıştıramadım" ifadesini kullandı.

Güncellenme: 09:39, 06/10/2015
Şenol Güneş’ten olay sözler

AMK GAZETE

ESKİŞEHİRSPOR karşılaşmasında 85 dakika çok rahat bir oyun sergileyen Beşiktaş 2-0'lık skor üstünlüğünü de yakalamıştı. Ancak Rhodolfo'nun yaptığı hata sonrasında Gekas'la Eskişehirspor farkı 1'e indirince son 5 dakika kabus gibi geçmişti. Ev sahibinin bir topu da direkten dönerken, teknik direktör Şenol Güneş kulübede çok sinirlendi. Maçtan sonra mikrofonlara oyuncularını eleştirmeyen kurt hoca, soyunma odasında esti gürledi.

VODAFONE Arena'yı dört gözle bekleyen siyah-beyazlılarda yönetim kışın gelmesiyle birlikte yeni arayışlar içerisine girdi. Soğuk havada Atatürk Olimpiyat Stadı'nın dolmayacağını düşünen siyah-beyazlılar, rotayı Başakşehir Stadı'na çevirdi. Başakşehir Yönetimi'yle yapılan görüşmelerde kiralama konusunda olumlu yönde anlaşma sağlandığı belirtildi. Bilindiği gibi siyah-beyazlılar yüksek kirası ve ev sahibi kulübün sıcak bakmaması sebebiyle Başakşehir Stadı'nı düzenli kiralamak istememişti.

‘Herkes dikkatli olsun'

TEMPOYU düşüren futbolcularını sert bir dille uyaran Güneş, “2-0 oldutan sonra rehavete kapıldınız, maç bitti sandınız. Top kullanırken ciddiyetten uzaktınız. Siz profesyonel insanlarsınız, önemli futbolcularsınız. Son düdük çalmadan maç bitti sandınız. Çok önemli 2 puanı kaybedebilirdik. Aynı sıkıntıyı tekrar yaşamak istemiyorum. Herkes aklını başına alsın” ifadesini kullandı. Kaptan Tolga da arkadaşları adına hocadan özür diledi.

Yayınlanma Tarihi:09:27,