SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bölükbaşı taraftardan özür diledi

Bölükbaşı taraftardan özür diledi

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, ligin ilk maçlarında üzdükleri taraftarlarından özür dilediklerini belirtti.

Sezona kötü bir başlangıç yapan ancak son iki maçını kazanarak toparlanma sinyalleri veren Bursaspor’da Başkan Bölükbaşı, yeşil-beyazlı takımın ilk haftalardaki kötü performansından dolayı taraftarlardan özür diledi. Bölükbaşı, yeşil-beyazlıların üst üste iki tane önemli galibiyete imza attığı hatırlatılınca, “Ne diyelim, mutluyuz, beklediğimiz bir sonuçtu” dedi.

Takımın henüz tam olarak hazır olmadığını da sözlerine ekleyen Bölükbaşı “Bununla hocamız çalışıyor, teknik ekip çalışıyor, futbolcular gayretli, istekli. Biraz zamana ihtiyacımız var. Bu milli takım arası işi gelecek inşallah. Gel ki orada da 7 tane futbolcumuz milli takımda” şeklinde konuştu.

BÖLÜKBAŞI İDDİALI KONUŞTU

Bursaspor’un zirveden başka şansı olmadığının altını çizen Bölükbaşı, şöyle devam etti:

“Bundan sonra Bursaspor, Avrupa kupalarına gitmek zorunda. İlk üçte, ilk dörtte olmaz zorunda. Bütçemiz büyük, Bursasporumuz büyüdü. Biz içinde daha da bunun farkındayız. Yeni stadımız da olacak biliyorsunuz. Onunlu birlikte daha yeni bir ivme kazanacağız. Bu sene ben inanıyorum Avrupa kupalarına gideceğiz ve önümüzdeki senede şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri olacağız.”