SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Vitor Pereira’ya sansür geldi!

Vitor Pereira’ya sansür geldi!

Lig TV yayınında zehir zemberek konuşan Pereira’nın basın toplantısı kısa tutuldu. Bunu TFF temsilcisinin istediği iddia edilse de yasağı kulübün getirdiği ortaya çıktı.

Vitor Pereira, Akhisar beraberliği sonrası Lig TV yayınında flaş ifadeler kullandı. Pereira, “Şampiyon olmak isteyen bir takım 2-0'dan sonra böyle iki gol yemez. Bu sonucu aklım almıyor. İlk sırada ben geliyorum ama sadece ben değil bütün takım hatalarını anlamalı. Her duran toptan gol yiyoruz. Herkes sorumluluk almalı. 5-0'ı 6-0'ı bulacak pozisyonlara girdik. Nasıl 2-2 bitti anlamıyorum… “ dedi ve oyuncularını da suçladı.

TEMSİLCİ FARKLI KONUŞTU

Maç sonu toplantısında ise tarihi bir olay yaşandı. Vitor Pereira, burada, “Ben geldiğimde takımın yarısının değişmişti. Her maçı kazanmayı zaten beklemiyordum” dedi. 10 dakikayı biraz aşan ve sadece bir sorunun alındığı basın toplantısı görevlilerce ‘TFF temsilcisi sürenin aşıldığını belirtiyor' denilerek kesildi. AMK'ya konuşan TFF temsilcisi sürenin kısa tutulması isteğinin Fenerbahçe Yönetimi'nden geldiğini açıkladı.