SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor sezonun ilk deplasman galibiyetini Süper Lig’in yenilgisiz tek takımı olan Çaykur Rizespor’u 3-2 mağlup ederek alırken maç günü 56. yaş gününü kutlayan Başkan Recep Bölükbaşı, Bursaspor TV’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“FENERBAHÇE’Yİ DE 2-0 YENMİŞTİK”

“Günün en güzel hediyesini futbolcularımız bana 3 puanı hediye ederek verdiler. Daha önce bir defa da Fenerbahçe maçında denk gelmiş ve 2-0 yenmiştik. Hiç unutmuyorum golleri Sinan atmıştı. Bugünkü maç öncesi futbolcularımız bugün benim doğum günüm olduğunu biliyordu. Daha önce söylemiştik. Bana çok güzel doğum günü hediyesi verdiler. Onlara çok teşekkür ediyorum. Her hafta üstüne katarak oynuyorlar. İnşallah daha güzel günler yaşayacağız. Buna inanıyoruz. Taraftarımızdan yeterki biraz sabır, biraz hoşgörü diliyorum”

recep-bölükbaşı-doğum-günü-05-11110

“TEK YÜREK OLALIM”

Yeni bir takım olduklarını, zamana ihtiyaçları bulunduğunu, henüz kaybedilmiş hiçbir şey olmadığını vurgulayan Başkan Bölükbaşı, şöyle devam etti:

“İnşallah yeni stadımızla birlikte çok güzel günler yaşayacağız. Yönetim ve taraftarla birlikte tek yürek olalım, benim tek istediğim bu. Tabiki zaman zaman bizim de hatalarımız oluyor. Bizde insanız bizi de hoşgörü ile karşılaşınlar. Bir tane Bursaspor var. Futbolcu kadromuza, hocamıza güvenirsek, altından kalkamayacağımız hiçbir şey yok. Milli takım arasında büyük moral bulduk. 2 hafta sonra Antalyaspor ile oynayacağız. Gerçekten güzel şeyler yapacağız. Yeterki bu takıma güvensinler.”