SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Vitor Pereira: “Gerçekten çok şaşırdım”

Vitor Pereira: “Gerçekten çok şaşırdım”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Akhisar Belediyespor maçından sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, berabere kaldıkları Akhisar Belediyespor maçından sonra değerlendirmelerde bulundu. Pereira, “Beni şaşırtan nokta bu kadar üst düzey oyunculardan oluşan takım bu maçı nasıl 2-2’lik bir skora getiriyor” ifadelerini kullandı.

İşte Vitor Pereira’nın açıklamaları:

“Burada tüm takım olarak sorumluluğumuzu bilmemiz gerekiyor. Aklım almıyor 2-0 öndeyken sebepsiz yere 2 gol yedik. İnanılmaz hatalar vardı yediğimiz 2 golde de. Ortada hiçbir şey yokken maç 2-1 oldu. Sonrasında rakibi bir inanç geldi ve maçta durumu 2-2’ye getirdiler. Beni şaşırtan nokta bu kadar üst düzey oyunculardan oluşan takım bu maçı nasıl 2-2’lik bir skora getiriyor.”

“GERÇEKTEN ÇOK ŞAŞIRDIM”

“Gerçekten çok şaşırdım. Duran toplar bizim için tehlike oluşturuyor. Ama çalışıyoruz, yine de duran toptan gol yiyiyoruz. Anlamayadığım durum bu. Şuan pozisyonları izliyorum. Skoru 5-6 yapacak pozisyonlar bulduk. Biz kendi elimizle onlara pozisyon verdik. Ve 2-0’da maçta öndeydik. Karşılaşmanın buraya kadar gelmesini aklım almıyor. Çalışacağız ve hatalarımızı düzelteceğiz. Tüm takım yaptığı hataları tamamen anlamalı. Biz kendi elimizle rakibi heveslendirdik. Olgunluğu gösteremedik bu akşam.”