SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Portekizli oyuncu Bruno Alves, 2-2 eşitlikle biten Akhisar Belediyespor maçı sonrası daha iyi çalışıp geleceğe bakmak mecburiyetinde olduklarını söyledi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bruno Alves, “İyi bir akşam geçirmiyoruz . Bugün sahadan galip ayrılmayı çok istiyorduk. Kazanmayı çok istiyorduk bu akşam. İlk yarı iyi oyun oynadık, oyunun kontrolü bizdeydi ama maalesef ikinci yarıda 2 gol gördük kalemizde ve beraber bitti. Önümüze bakmalıyız. Taraftarlarımızdan isteğim; desteklerine devam etsinler. İyi olabilmemiz için onların desteğine ihtiyacımız var. Daha iyi çalışıp geleceğe bakmak mecburiyetindeyiz” dedi.

Son haftalarda yenen golleri değerlendiren Alves, “Bu konuya savunma olarak bakmamak lazım. Savunma meselesi sadece defans oyuncularının üzerine yıkılması gereken bir durum değil, önce bunu netleştirelim. Gol yiyorsak, sadece savunma oyuncuları yemiyor, takım olarak gol yiyoruz. Herkesin savunma yapması gerekiyor, takım halinde hareket etmemiz gerekiyor. Daha iyi çalışmamız lazım” diye konuştu.