SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim alarmı!

Astana maçından sonra patlayan kriz şimdilik askıya alındı. Ancak Fatih Terim Stadı'nda alınacak kötü bir sonuç Galatasaray'da fırtına koparabilir.

Güncellenme: 08:08, 03/10/2015
Fatih Terim alarmı!

Astana deplasmanından beklenmedik 2 puan kaybıyla dönen ve bugün İstanbul Başakşehir ile Fatih Terim Stadı’nda kritik bir maça çıkacak olan Galatasaray'da dün hareketli saatler yaşandı.

Kazakistan dönüşü Genel Sekreter Fatih İşbecer'in Hamzaoğlu'ndan yazılı rapor istemesiyle patlayan kriz şimdilik tatlıya bağlandı. Hamza hoca telefonla ulaştığı Sportif A.Ş. yöneticisi olan başkanın kardeşi Mehmet Özbek'e “Bu ne demek, istifamı mı istiyorsunuz” diye sordu. Mehmet Özbek ise “Sizinle yönetim arasında bir sorun yok. Tüm bunlar Astana maçındaki gerginliğin yansıması. Yönetim olarak arkandayız. Futbolcuları da uyar, kendilerine gelsinler” dedi.

DESTEK KARARI ÇIKTI AMA

Üç kupalı teknik adam da “Astana maçı halı saha karşılaşması gibiydi. Bazı futbolcuların performansının düşük olduğu gerçek ama toparlanacağız. Biz bir aileyiz” yorumunu yaptı. Dün Florya'da gerçekleşen zirvede Hamza Hamzaoğlu'na destek kararı çıktı. Ama her şeye rağmen tüm bunlar krizin şimdilik ötelenmesi anlamına geliyor. Başarılı çalıştırıcının geleceği milli takımda kader birlikteliği yaptığı Fatih Terim'in adını taşıyan statta çizilecek. İstanbul Başakşehir maçında alınacak olası bir kötü sonuç sarı-kırmızılı camiada hoca tartışmalarını yeniden alevlendirecek, belki de Hamza Hamzaoğlu'na ‘elveda' dedirtecek.

Yayınlanma Tarihi:08:03,