SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Constant İstanbul’u karıştırdı

Constant İstanbul’u karıştırdı

Fransa'ya gitmek için İstanbul'a gelen Kevin Constant'tan temas kurduğu herkes şikayetçi oldu.

Trabzonspor’da forma giyen Gineli futbolcu Kevin Constant, Fransa’nın Nice kentine gitmek için geldiği İstanbul Atatürk Havalimanı’nda polis, özel güvenlik ve yer hizmeti personeline küfür ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Bu arada Constant’ı havalimanına getiren taksicide, parasını alamadığı gerekçesiyle futbolcudan şikayetçi oldu.

Sabah saatlerinde Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile İstanbul’dan Nice’e uçmak için taksiyle Atatürk Havalimanı’na gelen Constant, yurt dışına çıkış işlemleri yaptırmak için geldiği pasaport kontrol noktasında sorun çıkardı. Ekonomi sınıfı bileti olmasına rağmen Business Class yolcuları için bulunan bölümden geçmek isteyen Gineli futbolcu, yer hizmeti görevlisi izin vermemesine rağmen güvenlik kontrolünden geçmeye çalıştı. Constant’a bu sefer polis ve güvenlik görevlileri engel olmaya çalıştı. Kendisini engelleyen güvenlik görevlisi ve polise İngilizce küfür eden Kevin Constant, kelepçe takılarak göz altına alındı.

TAKSİCİ DE CONSTANT’TAN ŞİKAYETÇİ

Polis, güvenlik görevlisi ve yer hizmetleri görevlisinin şikayetçi olduğu Kevin Constant’ı sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı’na getiren ve parasını alamayan taksici de şikayetçi oldu. Taksici Şube Müdürlüğüne gelerek ifade verdi.