SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında sahasında Torku Konyaspor’a yenilen Trabzonspor’a bir şok da Kevin Constant’tan geldi. Yurtdışına gitmek için Atatürk Havalimanı’na giden Constant, gözaltına alındı. Constant’ın havalimanı polisi ile yaşadığı bir tartışma sonrası gözaltına alındığı öğrenildi.

Sabah 08.30 sıralarında Nice gitmek isteyen Kevin Constant, ekonomi bileti olmasına rağmen business polis noktasından geçmek istedi. İlk önce Turkish Ground Services (TGS) personeli ile tartışan Kevin Constant, daha sonra görevli personel tarafından polise şikayet edildi. Polise de hakaret eden Gineli yıldız, kelepçelenerek gözaltına alındı.

CONSTANT ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

İşlemlerinin tamamlanmasının ardından Constant, polise hakaret ve mukavemet ettiği gerekçesiyle Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edildi.

Constant, polis, özel güvenlik ve yer hizmeti personeline küfür ettiği iddiasıyla adliyeye sevk edildi. Emniyetin arka kapısından çıkarılan yıldız futbolcu, polise ‘hakaret’ ve ‘mukavemet’ ettiği gerekçesiyle Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na götürüldü.

Son güncelleme: 14:45 03.10.2015