SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT1. Lig'in 7. haftasında deplasmanda Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak olan Adanaspor çalışmalarına Osman Yereşen Tesislerinde devam ediyor.

Adanaspor Yönetim Kurulu'nun tam kadro takip ettiği antrenman, Teknik Direktör Eyüp Arın nezaretinde ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra iki bölüme ayrılan turuncu-beyazlı ekip, şut ve pas çalışması yaptı. Antrenman çift kale maç ile son buldu.

Adanaspor Basın Sözcüsü Bülent Uzel, saha içerisindeki oyundan memnun olduklarını ve çıkışlarını devam ettirmek istediklerini söyledi. Uzel, “Her hafta daha da iyiye giden bir grafiğimiz var. Lige kötü başladık. Ancak şanssızlığımızı kıracağımızı biliyorduk. Nitekim öylede oldu. Teknik heyet ve futbolcu kadromuza güveniyoruz. Takım içerisindeki uyum bizi memnun ediyor. Buradaki aile ortamı kulübümüzü başarıya taşıyacaktır. Kayseri Erciyesspor karşılaşmasından iyi bir sonuç alarak çıkışımızı sürdürmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

TURUNCU YARINLAR PROJESİ’NE FUTBOLCULARDAN DESTEK

Adanaspor taraftarlarının ‘Turuncu Yarınlar Projesi' kapsamında yeniledikleri Yavuz Selim Ortaokulu'nu, Teknik Direktör Eyüp Arın, futbolculardan Hayrullah Mert Akyüz, Mehmet Sak, Samican Keskin, Sabit Hakan Yılmaz ve Emre Uğur Uruç ziyaret etti. Taraftar grubunun kendi imkanlarıyla aralarında para toplayarak bakıma ihtiyacı olan okulun boya ve badana işlerini üstlendiği projeye Teknik Direktörü Eyüp Arın ve futbolcular da destek verdi.

Okul Müdürü Ercan Gülkesen ve taraftar grubu başkanı Hasan Yılmaz’dan proje hakkında bilgi alan Adanaspor kafilesi, öğrencilerle bir araya geldi. Sınıfları ziyaret Eyüp Arın ve futbolcular yeni eğitim öğretim yılında öğrencilere başarı dileğinde bulundu.

Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin kendilerini sevindirdiğini belirten Teknik Direktör Eyüp Arın, “Çok anlamlı bir proje gerçekleşmiş. Adanaspor taraftarları her zaman özeldir. Taraftarlarımız bu davranışlarıyla takdiri bir kez daha hak etmişlerdir. Ziyaret ederek katkı koyabildiysek ne mutlu bizlere. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.