SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi H Grubu 2. maçında perşembe akşamı Sporting Lizbon ile karşılaşacak Beşiktaş'ta yıldız futbolcu Ricardo Quaresma, kendi evlerinde oynadıkları her maçı kazanmak istediklerini söyledi.

Ricardo Quaresma, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen basın toplantısında, “Yarın büyük bir maç oynanacak. 2 takım da kazanmak isteyecek. Biz iyi durumdayız. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Büyük beklentilerim var yarın. Lizbon iyi bir takım. Bu maçı evimizde oynuyoruz ve evimizde oynadığımız tüm maçları kazanmak istiyoruz.” diye konuştu.

Grubun ilk maçını kazandıklarını belirten Portekizli yıldız oyuncu, Sporting Lizbon’un teknik direktörünün ve oyuncularının kaliteli olduğunu da belirterek, “Büyük bir maç olacak. İki büyük takım karşılaşacak. Herkes kazanmak isteyecek. Kazanırsak önemli bir adım atacağız. İyi hazırlandık. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Rakibimiz iyi bir takım. Tecrübeli bir teknik adamı var. Bu etkenler bizim motivasyon kaynağımız. Evimizde oynadığımız bütün maçları kazanmak istiyoruz.” dedi.

Fenerbahçe’yi yendikleri maçın sonrasında üçlü çektirmesi, takım arkadaşlarıyla birlikte yaşanan sevincin sorulması üzerine ise Ricardo Quaresma, “Takımda iyi bir hava var. Derbide yaşadığımız zaferden sonra arkadaşlarımın mutluluğuna ortak olmak istedim.” diye cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi:18:51,