SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Astana maçı için Kazakistan'a gitmeden önce futbolcularıyla toplantı yaptı. Avrupa'da yollarına devam etmeleri için sahadan mutlaka galibiyetle ayrılmaları gerektiğini vurgulayan Hamzaoğlu, “Ya hep, ya hiç. Beraberlik işimize gelmez. Parolamız hücum. Rakip fizik gücünü kullanarak oynayacak. Sertliğe de başvurabilirler. Yılmadığınız ve savaştığınızda dirençleri kırılacaktır. Galatasaray, Avrupa'da her zaman olan bir kulüp. Bunu da hakkıyla yapıyor. Astana'yı yenerek kendimizi göstermeliyiz” diye konuştu.

TÜRKİYE ZAFER BEKLİYOR

Hamzaoğlu, “Arkamızda sadece Galatasaraylılar yok. Bu Türkiye'nin maçı ve Türkiye bizden zafer bekliyor. Sadece bu maçta değil, her Avrupa maçında. Sizler her biriniz birer yıldızsınız. Bunu sahada göstermelisiniz. Sürpriz istemiyorum, hepinize güveniyorum” diye konuştu.

Astana karşısında hücum ağırlıklı oynayacak olan Galatasaray maça baskılı başlayacak. Sneijder, Podolski, Umut ve Yasin dörtlüsüyle rakip kaleyi zorlayacak, kanatlardan da Denayer ile Carole de ataklara katılarak pozisyon yaratmaya çalışacak. Duran toplarda ise Semih ve Hakan Balta da ileri çıkarak gol arayacak.

Yayınlanma Tarihi:07:53,