SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMKSPOR

KARTAL'IN GALİBİYET PLANI HIZ

Süper Lig'de sezonun ilk derbisi olan Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşması, hocalar açısından da büyük önem taşıyor.Molde yenilgisi sonrasında eleştiri oklarının hedefi haline gelen Pereira ile uzun süredir derbi zaferine hasret kalan Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş zafer için sahaya çıkacak. Ev sahibi Beşiktaş'ın teknik patronu Güneş, öğrencilerinden hızlı oynamalarını istedi. Kurt hoca, “Rakibin savunmada yaptığı hataları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz” dedi.

GÜNEŞ İDDİALI KONUŞTU

Son iki sezondur derbi zaferine hasret kalan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş dün öğrencileriyle bir toplantı yaptı. Video analiz toplantısında rakibin güçlü ve zayıf yönlerini masaya yatıran Güneş, ardından talebelerinin dikkatini çekti. Kurt hoca, “Sizlere güvenen, inanan milyonlar var. Artık silkinmeli ve derbilerdeki şanssızlığımızı üzerimizden atmalıyız. Kendi taraftarımız önünde kazanmak zorundayız” dedi.

‘GERİ ADIM ATMAYIN’

Şampiyonluğun kilidinin derbi maçlarda çözüldüğünü ifade eden Güneş, “Ne kadar iyi bir takım olduğumuzu oynadığımız maçlarda gösterdik. Şimdi bunu bir kez daha kanıtlayacağız. Maçta geriye düşsek de asla pes etmeyeceğiz. Fenerbahçe'nin zaafları belli. Biz onlardan daha yetenekli ve güçlü bir takımız. Geri adım atmayacağız, rakibin üzerine gideceğiz ve sahadan zaferle ayrılacağız” yorumunda bulundu.

Yayınlanma Tarihi:08:28,