SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Beraberlik serisine takıldık”

Spor Toto Süpe Lig takımlarından Antalyaspor ve Sivasspor arasında oynanan maçtan sonra iki ekibin teknik direktörleri açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 20:05, 27/09/2015
“Beraberlik serisine takıldık”

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu, kazanmak için sahaya çıktıklarını ancak berabere maçın tamamlandığını söyledi. Medicana Sivaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, beraberlik serisine takıldıklarını, istedikleri 3 puana en kısa zamanda ulaşacaklarını aktardı.

Süper Lig'in 6. Haftasında Antalyaspor evinde Medicana Sivaspor'la 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası maçı değerlendiren Antalyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu, konuşmasına Müslüman aleminin Kurban bayramını kutlayarak başladı. Maçtan önce sahaya kazanmak için çıktıklarını ifade eden Göksu, futbolcu kardeşlerinin maçı kazanmak için gayret gösterdiklerini, son uzatma dakikalarında sakatlıklar dolayısıyla oyunun düştüğünü belirtti.

Daha çok çalışıp Kasımpaşa maçına odaklanacaklarını kaydeden Göksu, “İkinci devre iyi oynadık diyemeyiz. Bunu telafi etmek futbolcu kardeşlerimizin elinden geleni yapacak. Kasımpaşa maçında telafi edeceğiz.” dedi.

“BERABERLİK SERİSİNE TAKILDIK”

Ligin 6 haftasında 5 beraberlik alan takımın teknik direktörü Sergen Yalçın, iki takım oyuncularını da sıcak ve nemli havada gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ederek konuşmasına başladı.

Maçın beraberlikle bittiği için mutlu olmadıklarını ifade eden Yalçın, maçı isteyen tarafın Sivas cephesi olduğunu belirtti. Kazanmaları gereken bir maçta berabere kaldıklarını kaydeden Yalçın konuşmasını şöyle tamamladı:

“Son haftalarda beraberlik serisine takıldık. Her geçen gün takımımız daha iyi oynamaya başladı. İnşallah bundan sonra bir maç kazanıp istediğimiz 3 puanı almak tek umudumuz. Yeni yeni adapte olmaya başlıyoruz. Umarım bundan sonra Sivaspor için hayırlı olur.”