SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekibi Galatasaray’ın golcüsü Umut Bulut, 2-1 kazandıkları Gaziantepspor maçından sonra karşılaşmayı değerlendirdi.

Maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuşan Umut, “Bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyordu. İçerde gereksiz puan kayıpları yaptık. Gol attığım için ayrıca mutluyum. Çok şükür” dedi.

Artık daha dikkatli olmaları gerektiğini belirten yıldız futbolcu, “İnşallah oynadığımız futbolla, güvenimizi arttıracağız. Bu maç bizim özgüven kazanma maçımızdı. Bundan sonra daha dikkatli oynayacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Gol orucunu bozduğunu söyleyen Umut, “Bu sene ilk golümü attım. Haftalar geçtikçe daha stresli oluyor. Genel olarak iyi oynuyoruz ama çok basit hatalardan pozisyon verip gol yiyoruz. Takım halinde tek sıkıntımız bu bence. Bunu çözebilirsek her alanda çok başarılı olaağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan hakkında çıkan haberleri eleştiren Umut, “Yıllardır, Lig TV’de haberleri yapan kimse, başka futbolcu gol kaçırınca “Demba Ba zoru başardı” Umut golü kaçırınca “saç baş yoldurdu” deniyor. Pozisyona girmekten korkan biri değilim. Herhalde golü kaçıracağım. Bu haberleri yapan kimse dikkat etmesini istiyorum” yorumunda bulundu.