SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Oğuzhan adeta uçtu!

Oğuzhan saha etrafındaki 5 turluk parkuru 7 dakikada koştu ve takımın en hızlısı oldu. Sakatlığı geçen genç futbolcu ilk 11'deki yerini de garantiledi.

Güncellenme: 10:22, 26/09/2015
Oğuzhan adeta uçtu!

Beşiktaş’ta sakatlığı nedeniyle son 2 maçta takımındaki yerini alamayan Oğuzhan Özyakup, muhteşem döndü. Teknik direktör Şenol Güneş’in hazırladığı ve tam sahada 5 turdan oluşan parkuru 7 dakikada koşan genç futbolcu, “Derbiye hazırım” mesajını verirken, ilk 11’deki yerini de garantiledi. Oğuzhan’ın sakatlığının tamamen geçtiği, kodisyon açısından da çok iyi durumda olduğu ifade edildi. Yıldız oyuncu derbide Atiba ile birlişkte savunmanın önünde olacak.

“SANA ÇOK GÜVENİYORUM”

Teknik direktör Şenol Güneş’in de Oğuzhan’la özel bir görüşme yaptığı ve uyarılarda bulunduğ öğrenildi. Siyah-beyazlı takımın hocasının, “Sana çok güveniyorum. Kendi alanımızdan uzun ve isabetli paslarla çıkmamız önemli. Bunu da gerçekleştirecek olan sensin. Top bizdeyken ileri çıkmalı ve ataklara katılmasın. Pozisyon bulduğun anlarda da rakip kaleye sürpriz şutlar atmanı bekliyorum” dediği belirtildi.