SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek’in gönlünde yatan aslan…

Ocak ayında 'çilek' sözü veren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in gönlünde yatan aslan Pato. Bonservisi 3 farklı menajerin elinde bulunan Sambacı için çalışmalar şimdiden başladı.

Güncellenme: 09:12, 26/09/2015
Dursun Özbek’in gönlünde yatan aslan…

AMKSPOR

Galatasaray transfer çalışmalarına erken başladı. Sarı-kırmızılılar ocak ayında mutlaka bir golcü almak istiyor. Hatırlanacağı üzere başkan Dursun Özbek, hastaneye yattığı dönemde kendisini ziyaret eden Hamza Hamzaoğlu’na çilek sözü vermişti. Özbek, ekim ayında UEFA’dan büyük ihtimalle iyi haber geleceğini belirtmişti. Finansal açıdan rahatladıktan sonra kadroyu ünlü bir yıldızla takviye edeceklerini kaydetmişti. Özbek’in gönlünde yatan aslanın Pato olduğu öğrenildi.

pato25365

GRUPTAN ÇIKILIRSA…

Kariyerine ülkesinde devam eden Brezilyalı, Avrupa’ya dönmeyi çok istiyor. Henüz 26 yaşında olan Pato’y, Hamzaoğlu da sıcak bakıyor. Pota’da can sıkan durum, bonservisinin 3 farklı menajerin elinde bulunması. Ayrıca Corinthians da Pato üzerinde söz sahibi. Bu nedenle Galatasaray’ın çok uğraması gerekiyor. Yönetim henüz eylül ayında olmamıza rağmen çalışmalara start verdi. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkarsa elde edilecek gelir de Pato transferinde kullanılacak. Cimbom Pato’yu en kötü ihtimalle kiralayacak.