SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor’da bayramlaşma töreni yapıldı. Kulübün sosyal tesislerinde yapılan bayramlaşmada Başkan Erhan Elmastaş, Başkan Yardımcısı Göksel Karlahan, Asbaşkan Yakup Ataş, Yönetim Kurulu Üyesi Mülkü İnci, Teknik Direktör Kemal Kılıç ve oyuncular katıldı.

Bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Anadolu Selçukluspor müsabakasını kazanarak yükselişe geçmek istediklerini dile getiren Bandırmaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, “Ligin üç haftasında beklenmeyen puanlar kaybettik. Bundan sonraki süreçte puan kaybetmeye tahammülümüz yok. Konya’da Anadolu Selçukluspor müsabakasını kazarak taraftarlarımıza bayram hediyesi vermek istiyoruz” dedi.

GÜÇLÜ BİR TAKIMIZ

Bandırmaspor’un ligin güçlü takımlarından olduğunun altını çizen Kılıç, “Tek başına güçlü olmak anlam ifade etmiyor. Bunu sahada sonuçlara da yansıtmamız lazım. Bundan sonraki süreçte bunu sonuçlara yansıtmak için elimizden geleni yapacağız. Liderle puan farkını kapatabilmemiz için acilen puan ve puanlara ihtiyacımız var. Deplasmanda oynayacağımız Anadolu Selçukluspor ve Orduspor maçlarını kazanarak yükselişe geçmek istiyoruz” ifadesini kullandı.