SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terraneo’dan bayram harçlığı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira, tüm Türkiye'nin bayramını kutlarkeni Sportif Direktör Terraneo basın mensuplarına harçlık verdi.

Güncellenme: 14:14, 23/09/2015
Terraneo’dan bayram harçlığı!

Fenerbahçe’nin bugün gerçekleşen antrenmanı sonrasında Teknik Direktör Vitor Pereira ve Sportif Direktör Giuliano Terraneo, basın mensuplarıyla bayramlaştı. Pereira, basın mensuplarının tek tek bayramını kutlarken, Terraneo adet yerini bulsun diye harçlık dağıttı.

Bayramlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Terraneo “Böyle önemli bir haftada herkesin temennilerinin gerçekleşmesini, güzellikler içerisinde bir yaşam diliyorum” diyerek konuşmasının sonunda Türkçe olarak iyi bayramlar sözlerini sarf etti.

Terraneo daha sonra bayram geleneği hatırlatılınca, bir basın mensubuna adet yerini bulsun diye cebinden 20 TL çıkarıp harçlık verdi.

PEREIRA DA TÜRKÇE KUTLADI

Bayramlaşmanın ardından konuşma yapan ve Türkçe olarak “iyi bayramlar” diyerek sözlerine başlayan Pereira “Türkiye’de yaşayan tüm ailelerin bayramını kutlarım. Herkese teker teker huzur içinde aileleri ile beraber güzel bir bayram geçirmelerini dilerim” şeklinde konuştu.

Beşiktaş derbisi hakkında görüşleri sorulan Portekizli teknik adam, şu ifadeleri kullandı:

“Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz herkese, bizi izleyen herkese keyifli futbol izletmek istiyoruz. Benim en büyük tutkum futbol, ben de herkes gibi iyi bir futbol izlemeyi her zaman isterim. Hafta sonu güzel bir maç olmasını diliyorum, tabii ki doğal olarak her zaman kazanmak istiyoruz, bu maçta hedefimiz 3 puan.”

Fenerbahçe ailesinin de bayramını kutlayan Pereira, konuşmasını yine Türkçe tamamlayarak “iyi bayramlar” dedi ve tesislerde bulunan çocukların da bayramını kutlayarak basın mensuplarına poz verdi.

Fotoğraf: AMK