SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güneş patlaması!

Gençlerbirliği karşısında alınan beraberlik sonrasında Şenol Güneş çıldırdı. Soyunma odasında oyuncularını fırçalamaya başlayan tecrübeli çalıştırıcı, uçakta da uyarılarına devam etti.

Güncellenme: 09:14, 23/09/2015
Güneş patlaması!

Spor Toto Süper Lig'in en keyifli futbol oynayan takımı olan Şenol Güneş’in Beşiktaş’ı, Gençlerbirliği karşısında aldığı beraberlikle şoka girdi. Siyah-beyazlılar derbi öncesinde altın değerinde 2 puan yitirirken, teknik direktör Şenol Güneş ise çıldırdı.

Başarılı çalıştırıcı hakem Fırat Aydınus'un son düdüğünün ardından oyuncularını adeta kılıçtan geçirdi! Soyunma odasında öğrencilerini fırçalayan Şenol Güneş Gençlebirliği karşısında özellikle ilk yarıda çok kötü oynadıklarını söyledi.

OYUNCULAR DONDU KALDI

Skenderbeu maçından sonra Gençlerbirliği karşısında performanslarda düşüş olduğunu dile getiren Şenol Güneş, “Yoğun tempoyu kaldıramayan, benden forma beklemesin. Herkes aynı ciddiyetle işine sarılmalı. Sahada adeta yürüyordunuz. Üst düzey tempoyu istemeyenin benim takımımda işi yok. Herkes aklını başına almalı. Yaşadığımız her kayıp bizi şampiyonluktan uzaklaştırır” ifadesini kullandı.

Güneş'in bu sözleri oyuncuları üzerinde soğuk duş etkisi yarattı.

DERBİYE NEŞTERİ HAZIRLADI

Takımın başına geçtiği günden bu yana oyuncularına karşı babacan bir tavır takınan Şenol Güneş ilk kez sert yüzünü gösterdi. Başarılı teknik adam soyunma odasındaki sinirli tavrını uçakta da sürdürdü. Yardımcılarıyla dertleşen başarılı çalıştırıcı, özellikle ilk yarıda hücum hattındaki olumsuz tablonun değişmesi için neşteri hazırladı.

Quaresma için çare bulmaya çalışan Güneş, Olcay'ın kötü performansı sebebiyle de alternatif arayışlarına girdi.

Ersoy ÖZDEM