SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Botaş Cup Basketbol Turnuvası başlıyor

TÜRKİYE Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Botaşspor'un ev sahipliğinde bu yıl 25-29 Eylül tarihleri arasında 12'ncisi yapılacak Anadolu Jet Botaş Cup Turnuvası'nda 8 takım mücadele edecek.

Güncellenme: 15:21, 23/09/2015
Botaş Cup Basketbol Turnuvası başlıyor

Botaş Cup’a Botaşspor’un yanı sıra Fenerbahçe, Adana ASKİ, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Hatay Belediyespor, Abdullah Gül Üniversitesi, Canik Belediyesi ve Orduspor takımları katılacak.

Seyhan Oteli Toplantı Salonu’nda turnuvaya katılacak takımların kaptan ve antrenörleri ile sponsorların bulunduğu toplantıda turnuvası hakkında bilgi verildi. Turnuvanın lig öncesi ciddi hazırlık maçlarını içerdiğini dile getiren Botaşspor Başantrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, “25 Eylül’de başlayacak olan turnuva 5 gün sürecek. Takımların lig öncesi kendi durumlarını görmesi, diğer takımları test etmesi ve lige son hazırlık olarak önemli bir turnuva olacak. Umarım sağlıklı ve sakatsız bir turnuva geçiririz” dedi.

Bu yıl ki ana sponsorları Anadolu Jet ile diğer sponsorlarına teşekkür eden Botaşspor Genel Menajeri Recep Altındağ ise, “12 yıldır geleneksel olarak düzenlediğimiz bu turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum. Adanalyıyar’ı maçları izlemeye davet ediyorum” diye konuştu.