SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pompa sistemleri sektörünün lider şirketi Wilo, 2014-2015 futbol sezonunda sponsoru olduğu Spor Toto Süper Lig’in başarılı takımlarından Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’ne bu sezonda da sponsorluk desteği vermeye ediyor.

Wilo, Almanya’da başarıyla uyguladığı spora destek verme vizyonunu Türkiye’de yaptığı çalışmalarla genişletiyor. Wilo Türkiye, geçtiğimiz futbol sezonunda Spor Toto Süper Lig’in başarılı takımlarından Medipol Başakşehir Futbol Kulübü ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını yenileme kararı aldı.

FORMALARIN KOL BÖLÜMÜNDE “WİLO LOGOSU” YER ALACAK

Spor Toto Süper Lig’de 2014-2015 sezonunda 4. olan ve UEFA Avrupa Ligi’ne katılım için ön eleme turu oynama hakkı elde eden kulübün, 2015-2016 sezonunda da forma kol sponsoru Wilo olacak. Medipol Başakşehir’in, 2015-2016 sezonunda Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında kullanacağı formaların kol bölümünde “Wilo logosu” yer alacak.

Wilo sponsorlukların yanı sıra dev projelerde profesyonel çözüm ortağı olarak spor endüstrisinde yerini alıyor. Wilo, Galatasaray Spor Kulübü’nün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Ülker Sports Arena tesisinde altyapı sistemleri çalışmalarını yürüttü. Wilo ayrıca, Beşiktaş’ın yapılmakta olan stadyumu Vodafone Arena’nın da ısıtma ve altyapı sistemleri çalışmalarını üstlendi.

Yayınlanma Tarihi:14:29,