SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Çolak’a özel terapi!

Galatasaray'da Atletico Madrid maçının ilk yarısında oyundan alındıktan sonra morali bozulan Emre Çolak'a teknik ekip tarafından özel terapi uygulanıyor. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve ekibi, genç futbolcu ile yakından ilgileniyor.

Güncellenme: 16:48, 22/09/2015
Emre Çolak’a özel terapi!

TT Arena’daki mücadelenin 32. dakikasında yerini Umut Bulut’a bırakan Emre Çolak, tribünler tarafından protesto edilmişti. 24 yaşındaki oyuncu, Trabzonspor maçı kadrosuna da alınmamıştı. Moralinin bir hayli bozuk olduğu gözlenen Emre Çolak’a Hamzaoğlu güven aşılıyor.

Emre Çolak’a, Atletico Madrid maçının farklı bir atmosferde oynandığını anlatan Hamzaoğlu, kariyerinde böyle maçların yaşanabileceğini ancak kendisinin çok yetenekli ve değerli bir oyuncu olduğunu söyledi.

Teknik ekip de Emre Çolak ile yakından ilgilenerek antrenmanlarda moralini yükseltmeye çalışıyor. Ayrıca Selçuk İnan ve Burak Yılmaz başta olmak üzere, takım arkadaşları da Emre’ye moral veriyor.

Galatasaray altyapısında yetişen ve 2009-2010 sezonunda A takıma yükselen Emre Çolak, sarı kırmızılılarda 8. sezonuna başladı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Emre Çolak için yönetimin düşüncesi ise olumlu. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da Emre Çolak ile sözleşme uzatılmasından yana görüş belirtiyor.

NTV Spor