SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ya İsmail Kartal ya Bülent Korkmaz

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'yi çalıştıran İsmail Kartal ve bir dönem Galatasaray'da teknik direktörlük yapan Bülent Korkmaz, Mersin İdman Yurdu ile görüşüyor.

Güncellenme: 14:04, 21/09/2015
Ya İsmail Kartal ya Bülent Korkmaz

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Mersin İdman Yurdu, istifa eden teknik direktör Mesut Bakkal’ın yerine İsmail Kartal ya da Bülent Korkmaz’ı getirmek için harekete geçti. İlk olarak Bülent Korkmaz ile görüşen ve olumlu yanıt alan yönetim, İsmail Kartal’ın cevabını bekliyor.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’yi çalıştıran ve ligi 2. sırada bitiren İsmail Kartal ile iletişime geçen Mersin İdman Yurdu yönetimi, görüşmelerini sürdürüyor. Olumlu ya da olumsuz bir gelişmenin yaşanmadığı görüşmelerin ardından, İsmail Kartal’ın son kararı bekleniyor.

Eğer İsmail Kartal, Mersin İdman Yurdu’nun kendisine yaptığı teklifi kabul etmezse, daha önce görüşmelerde ilerleme kaydedilen Bülent Korkmaz’a dönüleceği öğrenildi. Görüşmeyi doğrulayan Bülent Korkmaz, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “İlk görüşmemiz gayet olumlu geçti. Bir kez daha bir araya gelip son detayları konuşacağız” ifadelerini kullandı.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:12:22,