SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Artık güç Hamzaoğlu’nda

İşler kötü giderse ihalenin kendisine kalacağını anlayan Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, bundan böyle kimsenin gözünün yaşına bakmayacak.

Güncellenme: 09:05, 21/09/2015
Artık güç Hamzaoğlu’nda

Mersin İdman Yurdu ve Atletico Madrid maçlarındaki kötü sonuçlarla sarsılan Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Trabzon'da kendine geldi. Hamzaoğlu’nun öğrencileri zorlu deplasmanda son yarım saat oyunun hakimiyetini ele geçirdi ve tek golle galip geldi. Böylece çok eleştirilen Hamzaoğlu da nefes almış oldu. Tecrübeli hoca maç bitimi çok sert açıklamalar yaptı. Hem medyaya hem de taraftara mesaj gönderen Hamzaoğlu, bundan böyle kimsenin gözünün yaşına bakmama kararı aldı.

ÖZBEK’TEN DESTEK

Trabzonspor galibiyeti ile eli güçlenen, maç sonrası görüştüğü Başkan Dursun Özbek'ten de tam destek alan Hamzaoğlu bugüne kadar oyuncularına çok sevecen yaklaşıyordu. Fakat son süreçte işler kötü giderse ihalenin kendisine kalacağını anlayan Hamzaoğlu, artık daha çok çalışana ve dediklerini yapana formayı verecek. Gerekirse yıldız oyuncuları yedeğe çekecek, gençleri sahaya sürecek. Emirlere uymayan, formayı ancak rüyasında görecek.

Bahadır ÇOKİŞLER