SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Bize inananları üzdük. Verdikleri tepki çok normal. Ama aynı taraftarlar siz galip geldiğinizde yeniden alkışlayacak. O yüzden alacağımız galibiyetle Avrupa'daki kötü sonucu unutturalım.”

UEFA'DA Molde karşısındaki farklı mağlubiyetin bozduğu moralleri düzeltmek yine F.Bahçe Teknik Patronu Vitor Pereira'ya düştü. Bursa sınavının Avrupa'daki hezimeti unutturmak adına önemli bir şans olduğuna dikkat çeken Portekizli, dün öğrencileriyle yaptığı toplantıda şu ifadeleri kullandı:

“HEPİNİZ moralsizsiniz ancak artık Molde maçı geride kaldı. Önümüzde düşünmemiz gereken ciddi bir rakip var. Taraftarımız Molde'ye karşı kazanmamızı çok arzu etti. Bizler de istedik ancak olmadı. Gelen tepkileri normal karşılamalısınız. Bize inanan taraftarımızı üzdüğümüz için bu eleştiriler doğaldır. Dünyanın her yerinde bu böyledir zaten. Ama aynı taraftar siz galip geldiğinizde tekrar alkışlayacak. Bu yüzden biz alacağımız galibiyete odaklanalım ve Molde'yi unutturalım.

YENİ kurulan bir takım olmanın sıkıntılarını yaşadığımız gün gibi aşikar. Ancak artık futbolumuzu ve sistemimizi bizlere çok güvenen camiamıza göstermek zorundayız. Zorlu maçları oynayacağımız haftalar geldi çattı. Herkes üzerine düşeni yapacak ve her an oynayacakmış gibi kendini hazır tutacak.”

Vatan