SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye Bursaspor karşısında 3 puanı getiren golü atan Robin van Persie, karşılaşma sonrasında yayıncı kuruluşa konuştu!

VAN PERSIE-PEREIRA GERİLİMİ / OKUYUNUZ!

Galibiyetten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Hollandalı golcü, “Zorlu bir karşılaşma oldu bizim için… Bursaspor’un iyi takım olduğunu düşünüyorum. Hücum oyuncuları çok iyiydi. Bursaspor beraberliği bulunca, bizim için maç zorlu bir hale girdi. Aldığımız galibiyetten dolayı çok mutluyum. Bizim için önemli bir 3 puandı” dedi.

VAN PERSIE’DEN ‘YEDEK’ İSYANI!

Pereira tarafından ilk 11’e alınmayan Robin van Persie, açık açık memnuniyetsizliğini dile getirdi! Yıldız futbolcunun sözleri şöyle;

Dürüst olmak gerekirse, bu akşam kulübede olmaktan dolayı mutlu değildim. Fizik olarak çok iyiyim. Kendime geldim. Buna en iyi cevabı vermek, gol atmaktı. Ben de bunu başardım.

Maçta giydiği formayı imzalayarak kondisyoneri Fatih’e veren Van Persie, klasına yakışır sözler söyledi;

“Kondisyonerimiz Fatih’e armağan etmek istedim bu formayı… Fenerbahçe’ye geldiğimden bu yana beni takıma yetiştirmek için çok çalıştı. Ona teşekkür etmek için bugünkü formamı imzalayıp, ona verdim. Bizim için emek veren insanları takdir etmenin önemli olduğunu düşünüyorum.”