SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Skenderbeu ile deplasmanda oynadığı UEFA Avrupa Ligi ilk hafta maçına yedek kulübesinde başlayan Mario Gomez, gergin tavırları ile dikkat çekti. Maça yedek başladığı için sinirli olduğu söylentileri yayılan Gomez hakkındaki asıl gerçek ortaya çıktı.

Skenderbeu maçı öncesinde ısınmaya çıkan Beşiktaş’ta futbolcular topların inik olduğunu gördü. Mücadeleyi yönetecek olan Macar hakem Tamas Bognar’a durumu bildirdiler ama hakem maça o toplarla başladı. Daha sonra oyuna giren Gomez de sık sık bu durumu şikayet etti. Ancak hakem Bognar oralı bile olmadı.

MARIO GOMEZ İSYAN ETTİ

Maçın sona ermesinin ardından öfkeyle hakem Bagnar’ın yanına giden Gomez adeta isyan etti. Tecrübeli golcü, “Top patlak gibiydi. Bu topla maç oynanmaz. Siz herhalde hangi maçı yönettiğinizin farkında değilsiniz. Burası UEFA Avrupa Ligi, Kadınlar Ligi değil” deyince sarı kart gördü.

Bunun üzerine daha da sinirlenen Gomez, “Yalnız benim arkadaşlarım değil, Arnavut oyuncular da bu toptan şikayetçi. Zaten aksi olsa böyle bir şeyi size söylemezdim” diyerek soyunma odasına gitti.

Fanatik