SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘İkinci yarıdan memnun değilim’

Kasımpaşa'ya 3-0 mağlup olan Eskişehirspor'da teknik direktör Skibbe, oyuncularının ikinci yarıda gösterdiği performanstan memnun olmadığını söyledi.

Güncellenme: 00:14, 20/09/2015
‘İkinci yarıdan memnun değilim’

Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe, Kasımpaşa ile oynanan karşılaşma sonrasında sakatlıklar nedeniyle orta sahada yeterince direnç gösteremediklerini belirtti.

Alman teknik adam, 3-0 yenildikleri mücadelenin ardından şunları söyledi: “Tabi ki çok kötü bir mağlubiyet oldu Kasımpaşa’ya karşı. Bence biz ilk yarı iyi top oynayabildik iyi top sergiledik. Ne yazık ki 15. dakikada attığımız gol sayılmadı hakeme göre faul varmış. Ondan sonra şansız bir gol yedik ilk yarının uzatmalarında.

İkinci yarıda 2-0’dan sonra orta sahada ne yazık ki defansif anlamda fazla karşılık veremedik. Yarı gol pozisyonlarına, yarı gol şanslarına girdik. Yani tam olarak gol pozisyonu üretemedik. Takımın gösterdiği ikinci yarıdaki performanstan hiç memnun değilim. Ne yazık ki orta sahada yaşadığımız sakatlıklardan dolayı istediğimiz şekilde orta sahanın göbeğinde yeterince kadar direnç gösteremedik.”