SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

A Milli Takımımızın 13 Ekim 2015 Salı günü İzlanda ile Konya Büyükşehir Stadı’nda oynayacağı EURO 2016 Elemeleri A Grubu karşılaşmasının biletleri https://bilet.tff.org ve Konya’da kurulacak gişelerden yarından itibaren satışa çıkacak.

Futbolseverler, A Milli Takımımızın İzlanda karşılaşması biletlerini aşağıdaki fiyatlara göre satın alabilecek.

Türkiye-İzlanda maçının bilet fiyatları: 1. Kategori: 75 TL 2. Kategori: 40 TL 3. Kategori: 20 TL

Konya’daki Bilet Satış Gişeleri: Konya Store Konya Büyükşehir Stadyumu Kuzey Gişesi Zafer Meydanı Turkcell Cincin Kule Site AVM Turkcell Ekopa

Milli Takım taraftar formasında indirim

TFF’nin online mağazası https://eshop.tff.org üzerinden daha önce 95 TL’ye satılan Milli Takım taraftar formasına İzlanda maçına özel indirim yapıldı. Futbolseverler; maç biletlerini https://bilet.tff.org üzerinden alırken, Milli Takım taraftar formasını da 95 TL yerine 65 TL’ye satın alabilecek. Futbolseverlere formaları ise kargoyla ücretsiz olarak ulaştırılacak.

Bilet satışı ile ilgili diğer notlar:

Bilet gişeleri 11:00-17:30 saatleri arasında açık olacak ve 23 Eylül’e kadar aktif olacak. Kurban Bayramı’nda işe gişeler kapalı olacak.

Biletlerini internet üzerinden alan taraftarlar, tercihlerine göre biletlerini kargo yolu ile ya da Konya’daki gişelerden teslim alabilecekler.

Bir kişi T.C. kimlik numarasını vererek en fazla 4 adet bilet alabilme hakkına sahip olacak.