SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Paris Saint-Germain’in İsveçli yıldızı Zlatan Ibrahimovic, yetiştiği kulüp olan Malmö ile çocukluğunun geçtiği şehirde yapacakları maç için ilginç bir paylaşım yaptı.

İsveçli yıldız, Malmö’nün şehir meydanında rezarvasyon yaptırdığını belirtirken; “Daha önce bu maçın bütün Malmö’de duyulacağını söylemiştim. Bu maçı Malmö’deki herkesin izlediğinden emin olmak istiyorum. Ana meydanda rezervasyon yaptırdım ve maç canlı olarak yayınlanacak. Hepiniz davetlisiniz. O gün daha büyük sürprizler olacak. Ben yola çıkıyorum. ifadelerini kullandı.

İSVEÇ POLİSİ “BAŞVURU YOK” DEDİ

Bu gelişmelerin ardından İsveç polisinden bir açıklama gelirken, Zlatan’dan kendilerine bir başvuru yapılmadığı belirtildi.

İsveç Emniyeti’nden Christer Rindmo, “Böyle bir şey yapılacak olsa bilgimiz olurdu ve şu anda bir şey bilmiyoruz. Yerel yönetime başvuru yapılmalı ve sonrasında da polis güvenlik konuları ile ilgili hazırlık yapmalı. 25 Kasım günü meydan müsait bile olmayabilir. Malmö’ye bu şekilde dönmek güzel bir fikir, ancak bürokratlar bu işe girdiğinde iş çok eğlenceli olmayabilir” ifadelerini kullandı.

Malmö ile Paris Saint-Germain, şampiyonlar ligi A Grubu 5. hafta maçında 25 günü kozlarını paylaşacak.

Sporx