SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu’ndan takımla kritik toplantı!

Trabzon deplasmanına 'kader maçı' parolasıyla hazırlanan Galatasaray'da, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, öğrencileriyle bir toplantı yaptı.

Güncellenme: 07:54, 18/09/2015
Hamzaoğlu’ndan takımla kritik toplantı!

Galatasaray, Trabzonspor deplasmanına ‘kader maçı' parolasıyla hazırlanıyor. Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, dünkü antrenman öncesi oyuncularıyla bir toplantı yaparken, hem uyarılarda bulundu hem de geleceğe dair umutlu ifadeler kullandı.

“Şu an iyi durumda değiliz, bunu görüyorum” ifadesini kullanan Hamza hoca, “Ama her şey bizim elimizde. Sizden Atletico Madrid maçının ikinci yarısındaki gibi oynamanızı istiyorum. Elbette bir kırılma noktamız olacak ve bu şanssızlık üzerimizden kalkacak” dedi. Önlerinde uzun bir sezon olduğunu hatırlatan Hamzaoğlu, “Daha hiçbir şey kaybetmiş ya da kaçırmış değiliz. Her kulvarda iddiamızı aynı şekilde sürdüreceğiz. Yeter ki buna inanalım ve çalışma tempomuzdan bir şey kaybetmeyelim” diye konuştu.

İddialara kulak asmıyor

Hamza hoca, son günlerde koltuğunun sallantıda olduğu ve yerine yeni teknik adam arandığı şeklindeki iddiaları ise kafasına takmıyor. Dursun Özbek koltukta oturduğu sürece, görevine devam edeceğine inanan Hamza hoca, devre arasındaki transfer çalışmaları için de kolları sıvamış durumda. Gönderilmesini istediği oyuncuların listesini hazırlamaya başlayan 45 yaşındaki teknik adam, Grosskreutz dışında bir de forvet alınmasını talep edecek ve kadroda Burak Yılmaz'a alternatif oluşturacak.

Fanatik