SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nani: “Kontrol bizdeyken gol yedik”

Luis Nani, Molde maçı sonrasında yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Öncelikle karşılaşmayı değerlendiren Nani, ardından penaltı pozisyonu ile ilgili konuştu.

Güncellenme: 22:39, 17/09/2015
Nani: “Kontrol bizdeyken gol yedik”

Nani,”2. gol ve 3. gol sonrasında gol bulmak ve hemen geri dönmek maça ortak olmak istedik ama organizasyonumuzu kaybettik. Futbol böyledir, çok oyuncu ile gol ararsınız ama bu anlarda golü kendi kalenizde görürsünüz. İleride kalabalık kalınca, bir anlık organizasyon kaybından gol yersiniz. Üzüntülü bir akşam yaşadık ama başımızı kaldırmak zorundayız, büyük takımlar da böyle günlerde ayağa kalkmayı bilir. Biz de bundan en iyi şekilde çıkmaya çalışacağız” dedi.

Rakip takıma verilen penaltı pozisyonu içinse Portekizli oyuncu, “Penaltıya kadar üstün olan taraftık, kontrol de bizdeydi ama olmayan bir penaltı verdi hakem, bundan sonra güven kazandı rakip ve bu güvenle oynadılar. Gidişatı değiştiren bir penaltıydı yani. Yine üstünlüğü ele geçirdik ve maçı 1-1’e getirdik, kontrolü almıştık, işler iyi gitmeye başlamıştı ama maalesef kontrol bizdeyken bir gol yedik, o ana kadar biz de iyi oynadık” ifadelerini kullandı.