SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa, 2015-2016 Sezonu Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu 5. haftasında 19 Eylül 2015 Cumartesi 20:00’da Eskişehir Atatürk Stadı’nda Eskişehirspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Kemerburgaz Kasımpaşa Spor Tesisleri’nde, Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 11:00’da başladı.

Antrenman oyuncularımızın koşu ve ısınma hareketleriyle başladı, pas çalışmalarıyla devam ettiler. Antrenman şut çalışmalarının ardından yapılan çift kale maçla sona erdi.

Kaleciler, Andreas Isaksson, Ramazan Köse, Eray Birniçan ve Oto Goshadze kaleci antrenörü Cengiz Birgen ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra yapılan çalışmalarda kalecilerimiz değişimli olarak kaleye geçtiler.

Paşa, Kemerburgaz Tesislerimizde sürdürdüğü Eskişehirspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Kafile, cuma günü sabah saatlerinde karayolu ile maçın oynanacağı Eskişehir’e gidecek ve kamp yapacağı otele geçecek. Takım, 18 Eylül 2015 Cuma günü saat 17:00’da Eskişehirspor Tesisleri’nde yapacağı antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.