SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye Mesut müjdesi!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın gelecek sezon transfer etmeyi kafasına koyduğu Mesut Özil'de salı günü yeni bir gelişme yaşandı.

Güncellenme: 08:58, 17/09/2015
Fenerbahçe’ye Mesut müjdesi!

Fenerbahçe’nin Arsenal’de oynayan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil’i gelecek sezon transfer listesinin ilk sırasına alması Sarı-Lacivertli taraftarlarda büyük bir heyecan uyandırdı.

Başkan Aziz Yıldırım’ın takımda görmek istediği ilk isim olan Mesut Özil konusunda salı günü önemli bir gelişme yaşandı. Bu oyuncunun menajeri Erkut Söğüt, Sarı-Lacivertli camiayı heyecanlandıracak bir açıklamada bulundu.

Söğüt, Mesut’un Arsenal’in başarısı için mücadele ettiğini hatırlatarak, “Mesut Arsenal’de çok başarılı bir performans sergiliyor. Hocası da kendisinden çok memnun. Önemli kariyer planları var. Her geçen gün daha verimli olacağını düşünüyorum” ifadesini kullandı.

“KONUŞMAK İÇİN ERKEN”

Fenerbahçe’nin yaptığı tekliften büyük gurur duyduğunu dile getiren Erkut Söğüt, “Şu anda konuşmak için çok erken. Ancak şartlar ne gösterir bilemeyiz. Fenerbahçe Mesut konusunda ciddi görünüyor. Ancak Arsenal’in ne cevap vereceğini şimdiden kestirmek zor. Sezon sonu görüşelim. Ancak Arsenal’den ayrılması söz konusu olursa Fenerbahçe onun için ciddi bir tercih olabilir. Sonuçta Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri. Mesut’un Fenerbahçe’nin teklifine evet diyeceğini düşünüyorum. Buna rağmen beklemekte yarar var” diye konuştu.

Takvim