SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, deplasmanda karşılaşacakları Medicana Sivasspor maçı ile ilgili, “Biz, her maça olduğu gibi Sivasspor maçına da en iyi şekilde hazırlanıp kazanmak için sahaya çıkacağız” dedi.

Baydar, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, Osmanlıspor karşısında aldıkları galibiyetin takım ve camia adına önemli olduğunu belirtti.

Aldıkları deplasman galibiyetinin çıkışın ilk adımı olacağına ve devamının geleceğine inandıklarını vurgulayan Baydar, “Maç maç devam edecek, iyi sonuçlarla birlikte takımımız üst sıralara doğru yükselişini devam ettirecek. Konyasporumuzu daha güzel günler bekliyor” ifadelerini kullandı.

– Deplasmanda 3 puan hedefi

Baydar, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Medicana Sivasspor karşılaşmasına ilişkin, “Biz her maça olduğu gibi Sivasspor maçına da en iyi şekilde hazırlanıp kazanmak için sahaya çıkacağız. Alacağımız bir galibiyet moralimizi daha da üst seviyeye taşıyacak. Teknik heyet ve oyuncularımıza güvenimiz tam. İnşallah istediklerimizi yapar ve ikinci galibiyetimizi de yine bir deplasmandan alırız” dedi.

– Hakeme eleştiri

Hakem kararları hakkında da yorumda bulunan Baydar, maç sonuçlarının, futbolcuların performanslarıyla belirlenmesini istediklerine işaret ederek, “Hakemlerimiz de yönetimleriyle adil olsunlar. Türk futbolunda hakemlerin maçların önüne geçmesi istenmiyorsa bu mutlaka olmalı. Önemli olan, kaybettiğimizde değil kazandığımızda da maruz kaldığımız hakem hatalarını dillendirmek. Biz de bunu yapıyoruz. İnşallah bundan sonra bir daha böyle hakem yönetimleriyle karşılaşmayız” değerlendirmesinde bulundu.