SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi C Grubu ilk maçında Galatasaray, Türk Telekom Arena’da karşılaştığı Atletico Madrid’e 2-0 yenildi. Böylece Galatasaray, Avrupa’da oynadığı 9 maçta da galibiyet alamamış oldu.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun dizilişi değiştirdiği, Hakan Balta ve Emre Çolak’a şans vererek başladığı karşılaşmada Galatasaray, ilk dakikalarda rakibine pozisyon şansı vermedi. Ancak 18 ve 25. dakikalarda Antonie Griezmann ile gelen iki gol, Galatasaray’ı geriye düşürdü.

YÖNETİM İSTİFA SESLERİ!

Bu gollerin ardından Umut Bulut’u oyuna sokan Hamzaoğlu, ayağına gelen birçok topu ezen Emre Çolak’ı oyundan aldı. Kenara gelirken taraftarlar tarafından ıslıklanan Emre Çolak, tribünlere alkışlayarak karşılık verdi. Bu değişikliğin ardından kıpırdanan Galatasaray, rakibi önünde biraz da etkili olmaya başladı.

EMRE ÇOLAK’A TEPKİ!

İkinci yarıya Sabri Sarıoğlu’nu çıkarıp Yasin Öztekin ile başlayan Hamzaoğlu, tüm riskleri alarak gol bulmaya çalıştı. Taraftarının desteğini de arkasında alan Galatasaray, özellikle Yasin’in kanadından taşıdığı toplarla pozisyonlar bulmaya başladı. Ancak yakaladığı fırsatları gole çeviremeyen Galatasaray, sahadan 2-0 mağlup ayrıldı.

TARAFTARDAN KOREOGRAFİ!

Özellikle Lukas Podolski, Umut Bulut ve Burak Yılmaz yakaladıkları birçok fırsattan yararlanamazken, Wesley Sneijder’in uzun şutları da Galatasaray’ın gol bulmasına yetmedi.

Yayınlanma Tarihi:23:36,