SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Eğer böyle oynarsan…”

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Nani ve RvP'yi kenara çektiği maçın son dakikalarında oyuna aldığı Volkan Şen'den memnun olduğunu bizzat iletti.

Güncellenme: 08:19, 15/09/2015
“Eğer böyle oynarsan…”

F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, performanslarından memnun kalmadığı Robin van Persie ve Nani'yi aynı anda kulübeye çekerek net bir mesaj verdiği Kasımpaşa maçında Volkan Şen'e hayran kaldı. 88'de oyuna aldığı yetenekli futbolcunun gerek kulübedeki gerekse sahadaki hal ve tavırlarından çok memnun olduğunu belirten Portekizli, bu durumu öğrencisine de bizzat iletti.

Mücadelenin ardından yaklaşık 5 dakika boyunca Volkan'a özel bir görüşme gerçekleştiren Pereira, “Isınırken ve yedek kulübesindeki vücut dilin beni fazlasıyla mutlu etti.

‘EN İYİSİNİ YAPACAĞIM'

Sadece 5-6 dakika süre aldın ama takım arkadaşlarına verdiğin enerji beni şaşırttı. Çünkü bir teknik adam olarak futbolcuda bu tip özelliklere çok dikkat ederim. Sen formayı ne kadar çok arzuladığını, kendine tanınan fırsatın nasıl değerlendirilmesi gerektiğini en iyi şekilde gösterdin. Böyle oynamaya, bu motivasyona devam et forma senindir” sözleriyle oyuncusunu onare etti.

Hocasının bu övgü dolu sözleri karşısında gözleri parlayan Volkan da “Bu forma benim hayalimdi. Bundan sonraki süreçte oynarım ya da oynayamam buna siz karar verirsiniz. Ancak ben her zaman elimden geleni yapacağım. Size söz veriyorum” diyerek teşekkür etti.

Şampiy10