SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk İnan davacı olacak!

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, basında hakkında çıkan yalan haberlerle ilgili olarak GSTV'ye açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu Selçuk, haberi yapanlar hakkında davacı olacağını belirtti.

Güncellenme: 22:25, 14/09/2015
Selçuk İnan davacı olacak!

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, takım arkadaşı Lukas Podolski ile kavga ettiği yönünde basına yansıyan iddialara sert tepki gösterdi.

Sarı-kırmızılı futbolcu, Galatasaray TV’ye konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bazı programlarda, Podolski ile benim aramda fiziki şiddete varan bir tartışma yaşandığı söylendi. Kulübümüz konuyla ilgili bir açıklama yaptı ancak ben de bu duruma sessiz kalmak istemedim. Bu, kişiliksizce ve alçakça atılan bir iftiradır” dedi.

Konuyla ilgili olarak hem kendisinin hem de Podolski’nin hukuki yoldan haklarını arayacaklarını aktaran Selçuk, şunları söyledi:

Ben kaptan olarak Galatasaray’ın değerlerini bilen bir insanım. Bırakın fiziki tartışmayı, Podolski ile sözlü bir tartışma bile yaşamadık. Biz iki medeni insanız. Bu tür yalan haberler bizi birbirimize daha çok bağlıyor. Benim insanlardan ve taraftarlardan ricam, bu tür çirkin programları dikkate almasınlar. Ben artık bu programlarla ilgili sessiz kalmayacağım. Kulübümle birlikte bu insanların ceza alması için elimden geleni yapacağım.