SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Sneijder şüphesi

Sarı-Lacivertli yönetim, Sneijder’le ilgilendikleri yönündeki iddiaların maksatlı olduğu görüşünde. Bu yöndeki haberleri oyuncunun yakın çevresinin Galatasaray'ı yeni sözleşme yapmaya zorlamak için yaydığı düşünülüyor.

Güncellenme: 09:09, 13/09/2015
Fenerbahçe’nin Sneijder şüphesi

Galatasaray'la sözleşmesini uzatma konusunda anlaşan Wesley Sneijder'in Fenerbahçe’nin gündemine geldiği iddiası spor kamuoyuna bomba gibi düşmüştü.

Sarı-Lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’ın, Sneijder'in Fenerbahçe’ye transferi ile ilgili fikrini soran yakın çevresine “Neden olmasın” yanıtını verdiği de öne sürülmüştü.

Fenerbahçe, konuyla ilgili spekülasyonlar sonrası, yaptığı açıklamada ise “Sneijder, başarılı bir oyuncu ancak bu sporcuyla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır” ifadelerini kullanmıştı. Sarı-Lacivertliler, bu konudaki iddiaların maksatlı çıkarıldığını düşünüyor.

‘ZARAR VERİR’ ENDİŞESİ

Söz konusu haberlerin oyuncuya yakın bazı menajerler tarafından çıkarıldığı düşünülüyor. Bu şahısların Galatasaray yönetimini sözleşme masasına çekmek için Fenerbahçe’nin ismini kullandıkları görüşü hakim. Bunun yanında bu söylentilerin kadrodaki isimleri olumsuz etkilemesinden de endişe ediliyor.

Bugün