SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş ve Başakşehir’den teröre tepki

Beşiktaş ile Medipol Başakşehir arasında oynanan karşılaşma öncesi iki takım futbolcuları "Teröre karşı birlikteyiz" yazılı tişörtler giydiler.

Güncellenme: 18:28, 13/09/2015
Beşiktaş ve Başakşehir’den teröre tepki

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Beşiktaş ile Medipol Başakşehir arasında oynanan karşılaşma öncesi iki takım futbolcular da terör olaylarını protesto amacıyla hazırlanan tişörtler giydi.

Beşiktaş, dün Galatasaray’ın giydiği, Fenerbahçe’nin de bu akşam giyeceği ve üzerinde “Teröre karşı birlikteyiz” yazılı tişörtlerle ısınmaya çıktı. Tişört üzerinde Türk bayrağının altında 3 kulübün armaları da yer aldı.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR DE AYNI TİŞÖRTLE ÇIKTI

Medipol Başakşehir de ısınma bölümünde üzerinde Türk bayrağı bulunan ve “Teröre karşı birlikteyiz” yazan tişörtlerle yer aldı. Her iki takım, karşılaşmaya, “Teröre karşı birlikteyiz” yazılı pankartı taşıyarak çıktı.

Öte yandan, karşılaşmayı tribünden takip eden Beşiktaş taraftarı, seremoni öncesi üzerinde “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” yazan dev Türk bayrağı açarken, yaptıkları tezahüratlarla da terör olaylarını protesto etti.

ŞEHİT AİLELERİ TRİBÜNDE

Beşiktaş ile Medipol Başakşehir arasındaki mücadeleyi şehit aileleri ve gaziler de izledi.

Tribünde kendilerine ayrılan bölümden maçı takip eden şehit aileleri ve gazilere, siyah-beyazlı taraftarlar sevgi gösterilerinde bulundu.