SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de sahasında Eskişehitspor’u 2-0 mağlup eden Antalyaspor’un Yardımcı Antrenörü Mustafa Ati Göksu, Samuel Eto’o’nun farkını ortaya koyduğunu söyledi.

Üç puan aldıkları için mutlu olduklarını söyleyen Göksu “Eto’o takıma çok iyi uyum sağladı. Bütün arkadaşları ona güveniyor. O da arkadaşlarına güveniyor ve üç puan sahibi oluyoruz” diye konuştu.

Kendilerini destekleyen taraftarlara da teşekkür eden Göksu, “Bu taraftarlarımız desteklerine devam ettikleri sürece, bu puanlar devam edecek. İnşallah bundan sonraki müsabakaları da üç puanlarla kapatarak yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“ETO’O’YA BASKI UYGULANMADI”

Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe ise takımının ikinci yarıda oynadığı oyundan memnun kalmadığını belirterek, şöyle konuştu:

“Birinci golü yemeden evvel top ayağımızdaydı. Fazla baskı da yoktu. İyi bir şekilde topu çıkartamadık. Eto’o’ya da şutundan evvel hiç bir baskı uygulanmadı. Rahat bir şekilde şut çekebildi. Tabii ki böyle bir seviyedeki futbolcu da bunu affetmez. Golden sonra bir şeyler denemeye çalıştık ama maçın sonuna doğru gol pozisyonlarına girebildik. Bu sefer de defansımızda kontra atağa açık bir durum yarattı. Toplamda bakarsak Rize ve Sivas’a gösterdiğimiz performansın çok uzağındaydık. Onun için de bugün mağlubiyeti hak ettik.”

Yayınlanma Tarihi:23:52,