SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Quaresma’ya sert uyarı

Beşiktaş Teknik Direktörü, ilk günden bu yana kol kanat gerdiği Portekizli'ye sert çıktı: Bireysel olarak başarı değil, takıma katkı istiyorum. Daha dikkatli oynamalısın!

Güncellenme: 08:41, 12/09/2015
Beşiktaş’ta Quaresma’ya sert uyarı

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

BEŞİKTAŞ'TA teknik direktör Şenol Güneş ağırlığını yavaş yavaş hissettirmeye başladı. Başarılı çalıştırıcı Ümraniye'de gerçekleştirilen antrenmanda takımın yıldız ismi Ricardo Quaresma'ya sert uyarılarda bulundu. Portekizli futbolcuya transferinden sonra kol kanat geren Güneş, bu kez çok farklı bir tavır takındı. İdmandaki çift kale maçta pas vermek yerine bireysel oynamayı tercih eden Q7'yi tam anlamıyla güneş çarptı.

SESİNİ ÇIKARMADI

BAŞAKŞEHİR karşılaşması hazırlıkları çerçevesinde yapılan antrenmanda hocası Şenol Güneş'in istediklerini yerine getiremeyen Quaresma fırça yedi. Güneş, kendi sözünü dinlemeyen Quaresma'ya, “Takım oyunu oyna. Bireysel başarı istemiyorum. Senin bireysel olarak başarılı olmanın bize bir katkısı yok. Takım için oynamalı, ter dökmelisin” diyerek azarladı. Quaresma'nın da hocasını dikkatli bir şeklide dinlediği gözlerden kaçmadı.