SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye Van Persie teşekkürü

Robin van Persie'nin Manchester United'dan ayrılmasının ardından ağlayarak tüm dünyanın sosyal medyada konusu olan küçük Louis Diamond'ın babasından Fenerbahçe'ye teşekkür mektubu geldi.

Güncellenme: 13:32, 11/09/2015
Fenerbahçe’ye Van Persie teşekkürü

Fenerbahçe’nin Robin van Persie transferi sonrası, sosyal medyada yayınlanan videosu ile büyük yankı uyandıran Van Persie hayranı küçük Louis Diamond, başkan Aziz Yıldırım'ın daveti üzerine ailesi ile birlikte İstanbul'a gelmişti. Fenerbahçe-Eskişehirspor karşılaşmasını Şükrü Saracoğlu’nda izleyen Louis Diamond, sarı-lacivertli futbolcu Van Persie ile de tanışma fırsatı bulmuştu.

Diamond Ailesi ayrıca Asbaşkan İlhan Ekşioğlu'nun konuğu olarak Antalya'da 1 hafta tatil yapmıştı. Türkiye'de bulundukları zaman zarfında oldukça iyi vakit geçirdiklerini dile getiren Diamond Ailesi, ülkelerine döndükten sonra Aziz Yıldırım'a bir teşekkür mektubu yolladı.

Mektupta; “ Sevgili Aziz Yıldırım,

Ailem ve ben, kulübünüzün cömert daveti ve yeni star futbolcunuzla tanışma fırsatı sağladığınız için teşekkür ederiz. Orada çok özel vakit geçirdik ve Fenerbahçe taraftarını ömür boyu hatırlayacağız. Bu hayali gerçekleştirdiğiniz için milyonca kez teşekkür ederiz.” ifadeleri yer aldı.