SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milliyet Gazetesi’ndeki “İç hesaplaşma” başlıklı haberde Galatasaray Yönetimi’nin son 15 yıllık dönemi masaya yatıracağı ve transferleri sorgulayacağı iddia edildi.

Canaydın ve sonrasındaki yönetimlerin transfer yanlışlarının mercek altına alınacağının, karanlıkta kalan ve cevaplanmamış bir çok sorunun da aydınlatılacağının belirtildiği haberde “Ribery'nin elden kaçmasından, son dakikada transfer edilen Pandev-Dzemaili transferlerine kadar kafaları karıştıran bütün operasyonların incelenmesini isteyen sarı-kırmızılı üyeler, gelecekte aynı hataların yapılmamasının, geçmişe yönelik iç hesaplaşmadan geçtiğini düşünüyor.” denildi.

MEHMET DEMİRKOL’DAN GÜLDÜREN YORUM

Galatasaray Yönetimi’nin bu çalışmasını Spor Servisi’nde değerlendiren Mehmet Demirkol’un yorumu ise esprili oldu.

“Yönetim Kurulu’nun Mars’tan gelmesi lazım böyle bir şey yapabilmesi için” diyen Demirkol, şöyle devam etti:

Daha önce hiç buralarda dolanmamış olmaları lazım. Bir girdiler mi; 5. sayfadan sonra ‘biz bunları unutalım, bundan sonra da yapmayalım bu hataları, kimse de uyanmasın, boşverin, kimsenin de kalbini kırmayalım’ derler. Çünkü neyin nereye gideceği hiç belli olmaz. Herkes niyetlenir, sonra vazgeçer. En yakın Örneği Beşiktaş. Fikret Orman yönetimi de öyle geldi. Ne oldu? Hiçbir şey duymadı kimse…

Yayınlanma Tarihi:14:40,