SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de 13 Eylül Pazar günü Beşiktaş ile karşılaşacak olan Medipol Başakşehir, zorlu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Antrenman öncesi son dönemde yaşanan terör olaylarına tepki gösteren turuncu-lacivertli ekip, çalışmaya ay-yıldızlı kırmızı tişörtlerle çıkıp, Türk Bayrağı ile poz verdi.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, terör olaylarında şehit olan güvenlik görevlilerinin ailelerine başsağlığı dileyerek, “Herkesin enerjisinin düştüğü bir dönem geçiriyoruz. Hayatın içinde çok daha önemli değerler var. Ülkemiz çok güçlü, bunun altından da en yakın zamanda kalkacağımızı düşünüyorum. Biz de elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız” dedi.

BEKİR İRTEGÜN: “HERKESİN CANI YANIYOR”

Medipol Başakşehirli oyuncu Bekir İrtegün de Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini anlatarak, “İnsanın bir çok şeyi söyleyesi geliyor ama dikkatli ve metanetli olmak lazım. Herkesin canı yanıyor. Özellikle şehit aileleri, onlar kadar bu acıyı hissedemeyiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve onların acılı ailelerine sabır diliyorum” şeklinde konuştu.