SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ders olsun

10 Eylül 2015

Ahh ahh nerede o Almanya maçının başlangıcı… İstediğimiz hücumları yapamayarak başladık karşılaşmaya. Hücumu geçtim, ilk çeyrekte Ersan'ın iki bloku dışında savunmada hiçbir şey yapmadık-yapamadık. Rakibi de yabana atamayız, sonuçta Sırbistan bu turnuvanın en formda üç takımından biri. Ancak bizim gibi savunmasıyla ön plana çıkan bir takıma bu kadar kolay sayılar yemek yakışmadı.

İkinci çeyrekte savunmada biraz olsun direnç göstermeye başladık, ama bu kez arka arkaya yaptığımız gereksiz top kayıpları canımızı sıktı.

Özellikle Sinan Güler, ilk yarıda hiç olmadığı kadar kötü oynadı. İlk yarının sonlarına doğru biraz toparlar gibi olduk, ama soyunma odasına 18 sayı geride gittik.

Bu maçı değil 40 dakika yarına kadar da oynasak kazanmayı geçtim, farkı bile indiremezdik. Çok kötü savunma yaptık, ayrıca hücumda iyi işler yapamadık.

Şimdi sırada ‘hedef maçı' olarak belirlediğimiz İzlanda maçı var.Yenmemiz durumunda gruptan çıkıyoruz. Umarız her şey yolunda gider, umarız İzlanda maçında kötü bir sürprizle karşılaşmayız, umarız hatalarımızdan ders çıkarmasını biliriz.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek