SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’tan derbi kararı

Beşiktaş’ta yeni bir döneme girildi. Başkan Fikret Orman, galibiyet için 15 bin, beraberlikte ise 10 bin TL olan primi kaldırdı. Sezon sonu şampiyonluk geldiğinde takıma toplam 5 milyon TL dağıtılacak.

Güncellenme: 08:28, 09/09/2015
Beşiktaş’tan derbi kararı

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

Futbol takımı ile yakından ilgilenen Başkan Fikret Orman, devrim gibi bir karar aldı. siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu toplantısı sonrasında, primlerle ilgili yeni döneme girildi. Buna göre galibiyet halinde adam başı 15 bin TL, beraberlikte ise 10 bin TL olan primler kaldırıldı. sezon sonu şampiyonluk geldiğinde takıma dev bir ödül verilecek. Başkan kupanın kazanılması halinde tam 5 milyon TL'yi oyunculara dağıtacak.

SADECE derbiler için özel bir prim belirlenebileceği belirtildi. Buna da Başkan Fikret orman ve kurmayları ortak karar verecek. siyah-beyazlı futbolcuların ise bu durumu nasıl karşılayacakları merak konusu. Kendi stadını yapmasına rağmen geçen sezon ödemelerde sadece ufak aksaklıklar yaşayan Beşiktaş'ta, şu anda mevcut kadrodaki hiçbir isme geçmişe yönelik borç yok. Başkan Orman, bu konunun üzerine ayrıca titriyor. 

Yayınlanma Tarihi:08:15,