SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Vitor Pereira’dan flaş karar

Fenerbahçe’nin Portekizli hocası, yoğun maç maratonu öncesinde rakiplerin detaylı analizlerini hazırlarken, futbolcuların performanslarını üst seviyeye çıkarmak için de büyük çaba sarfediyor.

Güncellenme: 08:13, 08/09/2015
Vitor Pereira’dan flaş karar

AMK GAZETE / İrfan YİRMİBEŞ

FENERBAHÇE teknik heyeti, milli maç arasında boş durmadı. Teknik direktör Vitor Pereira, bir yandan öğrencilerini motive etmeye çalışırken, diğer taraftan da rakiplerin analizlerine başladı. Sarı-lacivertliler, Kasımpaşa maçıyla birlikte yoğun bir maç trafiğine giriyor. Lig ve Avrupa maçları arka arkaya oynayacak sarı-lacivertliler, ortalama 3 günde bir sınav verecek. Vitor Pereira ve yardımcıları ilk etapta Kasımpaşa, Molde ve Bursaspor'la ilgili detaylı analizler hazırladı. Bu analizler, oyuncularla paylaşılacak, gerekli uyarılar yapılacak.

PORTEKİZLi teknik adam, milli takıma gitmeyen isimlere kondisyon yüklemesi yaparken, “Yoğun maç takviminde hepinize ihtiyacım var” mesajı verdi. Futbolcularının moralini üst seviyede tutmak için de elinden geleni yapıyor. Antalyaspor maçında bazı taraftarların ıslıkladığı Diego Ribas'a sürekli moral veren Pereira, Brezilyalı yıldıza, “Senden ayakta kalmanı, mücadele etmeni bekliyorum. Sana güveniyorum” ifadesini kullandı. Genç hoca, ayrıca milli futbolcuları da tek tek aradı, kazananları kutladı, kaybedenleri de teselli etti.

Yayınlanma Tarihi:07:58,