SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Telles’in menajeri Hamzaoğlu’na yüklendi

Galatasaray'ın Inter'e kiraladığı Alex Telles'in menajeri, transfer nedeniyle teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'na tepki gösterdi.

Güncellenme: 14:59, 07/09/2015
Telles’in menajeri Hamzaoğlu’na yüklendi

Galatasaray'ın Gremio’dan büyük umutlarla transfer ettiği ancak beklentilerin altında kaldığı için takımdan gönderme kararı aldığı Alex Telles’in menajeri Fernando Otto ilginç açıklamalarda bulundu.

Telles’in takımdan gönderilmesi nedeniyle teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’na tepki gösteren Otto, Bugün gazetesine yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Galatasaray kalması için yeterince ikna edici davranmadı. Aslında teknik direktöre sormak gerekir. Neden Telles, Real Madrid maçında oynatılmıyor? Neden son lig maçında oynamıyor? Bunlara biz cevap verecek durumda değiliz. Inter'le yapılan hazırlık maçında Telles tüm açıkları kapattı. Onun varlığı sayesinde saha içerisinde üstesinden gelinmesi çok zor olan sorunlar giderildi.”

“İTALYA’DA KENDİSİNİ ÇOK GELİŞTİRECEK”

Telles’in geleceği ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Otto “Buradakiler, Telles’in çok akıllı ve büyüleyici bir futbol stilinin olduğunu düşünüyor. Bana göre İtalya'da kendisini çok geliştirecek. Kariyerinde çok büyük bir adım olacak. Şundan eminim ki Telles, Inter’de devam edecek. Sezon sonunda dönmez” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:14:57,